Dovanos užsakymas

(Dovanų kuponas)

Galite maloniai nustebinti savo draugus, kolegas ar artimuosius padovanoję jiems pirtelės procedūras su ritualais kaimo sodžiuje! Tai puiki galimybė originaliai padovanoti romantišką vakarą poroms, artėjančių sukaktuvių, gimtadienių ar kitomis progomis. Jūs galite padovanosite šias sveikatos stiprinimui skirtas tradicinės sveikuoliškos pirties procedūras: aromaterapiją, haloterapiją, odos šveitimą, vanojimą, kompresus, maudynes eketėje (nebūtina :)) bei odos maitinimą natūraliomis priemonėmis iš Gamtos!

******

Padarę pavedimą pasirinktai sumai (30, 50, 75, 100, 125 ar 150eur) ir po to užpildę žemiau pateiktą užsakymo formą, jūs rezervuosite savo draugams, artimiesiems ar kolegoms galimybę jiems patogiu laiku (pagal pirtinomosi kalendorių) ir jų pasirinktu (ar Jūsų rekomenduotu) pirtinimosi variantu (V1, V2, V3, V4 ar V5) sveikuoliškai pasipirtinti, ramiai pailsėti ir atsigauti Karališkių kaimo sodžiaus pirtelėje. Jūsų dovana jiems padengs dalį ar pilną pirtinimosi kainą, o likusią sumą jie galės susimokėti vietoje. Kartu, pažymėję formoje, galite padovanoti ir subtilų viso kūno masažą (Krtistina, 20eur/val.).

Atlikus apmokėjimą ir užpildžius dovanos užsakymą, Jūsų el. pašte gausite dovanos kuponą, kurį galėsite įteikti savo nuožiūra pasirinktam žmogui tiesiai į rankas ar persiųsti el. paštu. Dovanos kuponas galioja 3 mėnesius.

Pirties šeimininkas pasistengs, kad Jūsų draugai, artimieji ar kolegos šią sveikatingumo dovaną gautų su kaupu :)

******

SEB banko sąskaita: Plikynas Darius, LT047044060006395721. Pavedime nurodykite savo vardą ir pavardę, o paskirtyje įrašykite "Dovanų kuponui"

Dovanų kupono pavyzdys