Aktyvaus poilsio savaitgalis: baidarių išvyka Siesarčiu ir pirtelės procedūros

2023 Gegužės  27-28 d. 

KVIETIMAS 

atvykti į aktyvaus poilsio savaitgalinę stovyklą su baidarių išvyka Siesarčiu, pirtelės procedūromis, nakvyne etnografiniame sodžiuje bei lauko pramogomis vaikams ir suaugusiems. 


Siesartis yra Šventosios intakas. Baidarių maršrutas Ukmergės rajone, startuojant nuo Kazliškių Malūno. Tai Aukštaitijos „Ūla“, upė srauni, daug posūkių. Siesarties  vidutinis nuolydis – 1,23 m/km. Kliūtys: buvusios užtvankų liekanos, rėvos, akmenys, medžių sąvartos.  Siesartis  turi 2-ros sudėtingumo kategorijos maršruto rodiklių. Taip, kad nuobodu tikrai nebus :)


Sveikuoliškos ritualinės procedūros su žolynais bei joga:

https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas


Aktyvaus poilsio išvykos metu pakeisite aplinką, atsijungsite nuo kasdienių problemų, pabėgsite nuo ekranų, o taip pat patirsite sveiką fizinį krūvį, prasikvėpuosite grynu oru, išsimaudysite, atstatysite ryšį su Gamta. Vakare jūsų lauks vedamos sveikuoliškos pirtelės procedūras su žolynais ir ritualais skirtais transformacinėms patirtims. 


SUSITIKIMO VIETA:

Karališkių kaimo sodžiuje https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas/kaip-atvykti


MAISTAS:

suneštinis, o žygiui galima pasiimti lengvos užkandos ir termosiuką arbatos. Šviežią valgį visi kartu pasiruošime ant ugnies lauko virtuvėje :)


APRANGA:

tinkama žygiui Gamtoje pagal orus.


IŠANKSTINĖ REZERVACIJA:

Avansas 20eur iki Geg. 20 d. Planuojama pagal žmonių skaičių rezervuoti 4-6 dvivietės baidarės. Tad vietų skaičius ribotas!


PADĖKA: 

po 65€ (čia įskaičiuota baidarės nuomos, pirties procedūrų  bei nakvynės kaina). Vaikams nuo 6 m. 40% nuolaida. 


KONTAKTAS:

Darius (sodybos šeimininkas), tel. 862095101, el. p. tuotuesi@gmail.com. 


KITOS NUORODOS:

- junkitės į pirtinimosi Fb grupę, jei domina naujienos apie planuojamus žygius, renginius, pirteles ir pan. https://www.facebook.com/groups/602687458266723 

- apie išvykas ir žygius:

https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/%C5%BEygiai


Jeigu sudomino, tai prašome pasidalinkite su savo draugais!