Patarimai:

Bendrai:

 • Pirtelėje, troboje ir sodyboje nerūkoma, negeriama alkoholinių gėrimų (alaus taip pat), nenaudojami jokie sąmonę temdantys kvaišalai, patariama išjungti mobilius telefonus ir pan. Pirtinimosi tikslas išimtinai skirtas visuminiam sveikatingumui - sielai ir kūnui darniai atsigaunant tylioje natūralios Gamtos apsuptyje. Svarbus Jūsų pačių atitinkamas nusiteikimas ramybei, poilsiui ir harmonijai.

 • Abipusiams mainams skirtos Jūsų padėkos aukos skiriamos sodybos priežiūrai ir Šventvietės statybai. Nuoširdžiai Jums dėkoju!

 • Prašome laikytis COVID apribojimų; jeigu turite būti karantine ar bendravote su asmeniu, kuris neseniai sirgo/serga COVID ar jaučiate šios ligos simptomus, tuomet vardan kitų žmonių sveikatos nevykite pirtintis.

 • Pirtinimosi renginiuose ar Jungties savaitgaliuose prašome atsijungti mobilius telefonus. Tai reikalinga tam, kad Jūs mažiau blaškytumėtės, atsijungtumėte nuo šeimos ar darbų problemų ir natūraliai susikoncentruotumėte į Jungties procesą tarp savo sąmonės lygmenų.

Pirtinimasis:

 • Pirtelė yra nedidelė. Optimalus skaičius 5-6 žmonės., o maksimaliai gali būti iki 8 žmonių. Minimalus skaičius pirties iškūrenimui yra 3 žmonės (A, C ir D variantams, o B variantui 4-5 žmonės). Kuo daugiau žmonių, tuo pigiau, bet iš kitos pusės kai būna nedaug žmonių, tuomet pirtinant galima daugiau skirti individualaus dėmesio ir energijos darant procedūras individualiai.

 • Galimas ir tik moteriškų ar tik vyriškų kompanijų pirtinimasis su atitinkamai pritaikytomis procedūromis, pvz., moterims švelnesnis pirtelės mikroklimatas, daugiau aromaterapijos, odos priežiūros procedūrų bei ritualų ir pan. , o vyrams, daugiau kaitros, intensyvesnio vanojimo, kontrastinių procedūrų ir pan. Bendroms vyrų ir moterų grupelėms derinamasi pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

 • Jeigu siūlomos pirtinimosi datos (žr. kalendorių) netinka, tuomet skambinkite ir siūlykite savo datą (derinsimės galimybes).

 • Sodybos tvenkinyje po pirties procedūrų maudytis negalima eiti po vieną. Tai reikalinga Jūsų saugumui. Mat kontrastinės vandens procedūros kartais sukelia kvėpavimo sistemos spazmus arba širdies veiklos sutrikimus.

 • Galite kartu užsisakyti ir individualų viso kūno masažą (20eur/žm.; 60 min.). Nakvynė pirtelės palėpėje ar troboje, ypač atvažiavus iš toliau (pvz., Vilniaus ar Kauno) yra ypač rekomenduojama (10 eur/žm.; yra 6 miegami čiužiniai pirtelės palėpėje ir pripučiami čiužiniai troboje, reikalingi miegmaišiai). Ryte būsite pavaišinti arbata su lengvu užkandžiu.

 • Pirties kontraindikacijos (kai griežtai nerekomenduojama pirtintis): bet kurios kilmės hipertoninės širdies ligos, širdies skilvelių nepakankamumas, buvęs miokardo infarktas, inkstų akmenligė ir diatezė, psichiniai arba sunkūs neuroziniai susirgimai, skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opaligė, chroniški uždegiminiai susirgimai, onkologiniai susirgimai, bendroji aterosklerozė, infekciniai susirgimai, atviros formos tuberkuliozė, cukrinis diabetas, chroniškas alkoholizmas, chroniškos inkstų ligos, gliaukoma ir akių hipotonija, epilepsija, grybelinės pėdų ligos.

 • Asmeninė higiena: naudokite savo plaušines, pemzas, rankšluosčius ir kitus asmens higienos reikmenis. Po pirties patariama pėdas gerai nuplauti ir ištepti aliejais ar pėdų tepalais, kurie saugo jas nuo grybelinių ligų. Garinėje naudojamos tik natūralios Gamtos dovanos (vantos, žolynai, eteriniai aliejai ir pan.); čia nenaudojamos jokios sintetinės medžiagos, muilai, šampūnai ir pan.

 • Ką pasiimti: rankšluostį, prijuostę, šlepetes, odos priežiūros (pvz., galite atsivežti savo kūno šveitimo mišinį) bei asmens higienos priemones. Geriau būtų namų gyvūnus palikti namuose. Taip pat galite pasiimti savo vaisių, pvz., greipfurtų, arbūzų, obuolių, natūralių sulčių, arbatos. Nepamirškite pasiimti ir geros nuotaikos!

Renginių metu:

Savaitgalio metu siekiame vidinio intuityvaus vedlio atpažinimo savyje ir viskame bei darnios jungties tarp individualios ir Universalios sąmonės plotmių.

Siekiame visuminio sveikatingumo, pradedant nuo pirtelės procedūrų skirtų kūno bei minčių pravalymui ir baigiant gilesnėmis sąmonės būsenomis.

Tai galimybė ramioje Gamtos apsuptyje natūraliai ir paprastai per savistabą, saviugdą ir savimonę geriau susivokti, atrasti universalių tiesų žinojimo ir atjautos viskam darną.

Sieksime visiškai natūraliai, tiesiog per sąmoningesnį buvimą, veikimą, kontempliacijas ir meditacijas praplėsti savimonę.

Satsangai ir jungties (jogos) praktikos yra universalaus pobūdžio, neapriboti viena ar kita tradicija, mokymu ar Mokytoju.

Kviečiame susiorgnizuoti ir užsiregistruoti savo draugų grupelę ar pavieniui. Savaitgalinės Jungties (jogos) saviugdos grupelės sudaromos nuo 6 iki 15 žm. Svarbu, kad mes pasijaustume kartu natūraliai ir paprastai kaip darni šeima Gamtoje :)