Atsiliepimai:

  • Tautvydas ir Viktorija Kuodžiai (2022 05 22)

Mums pirtyje su drauge buvo labai jauku, Dariaus(pirtininko) nuoširdžiai vedamos procedūros sužavėjo, patarimai padėjo būti akimirkoje, atsipalaiduoti ir įsisavinti pojūčius. Labai rekomenduojam tiems kas nori tikro pirtinimosi!

Švarūs, atsipalaidavę, pakylėti ir pasiruošę miegot (pirtinomės iki vėlyvo vakaro).

Patirtis buvo labai pozityvi, bet žinom, kad be atgalinio ryšio sunku tobulėti, taigi ilgai mąstę išgryninom kelis smulkius pastebėjimus:

vanojimo simetriškumas- kai vanojamas vienas šonas ar ranka atskirai, kartais jautėsi skirtumas tarp vienos ir kitos pusės;

galbūt būtų gera mintis iš anksto pasiaiškinti klientų spec. poreikius, alergijas, traumas ir panašiai;

ritualu metu, kartais buvo neaišku kai kurių etapų trukmė ir procesas(turbūt kad neturim daug sveikatinimosi pirties patirties); ar kvėpuot žolelėmis kiek norisi, ar ne, ar jas atiduoti, kur padėti. Visas tokias smulkmenas žinoma galima nesunkiai paklausti, bet galbūt pavyktų dar labiau atsipalaiduoti jei niekada nekiltų klausimas ką toliau daryti.

Pertraukomis būtų gerai priminimai kad per ilgai neužsikalbėt ir neužsibūt priepirtyje.


  • Žilvinas Maleronka (2022 02 05)

Šioje nuostabioje vietoje lankiausi antrą kartą ir išėjau su naujais potyriais. Ačiū Dariui už atsidavimą tai ką daro dėl kitų. Mintys išvalytos nuo rūpesčių ir minčių bent jau tam vakarui 100%. apšildymas, pilingas, išplakimas su ekete ir kūno maitinimas medumi, tai tik maža dalis to ką čia patyriau, ne viską įmanoma apsakyti žodžiais. AČIŪ❤


  • Jurgita Bernatavičiūtė (2022 01 15):

Mintys dar nelabai rišlios, bet norisi parekomenduoti šitą rojų - TuoTuEsi ❤️

Nuo pirmos minutės, jausmas kaip namuose - jaukumas, šypsenos, karšta arbata, užkandžiais nuklotas stalas.

Šiek tiek nedrąsu ir neramu kaip čia viskas bus😊

Pirmasis užėjimas - apšilimas. Netekę pirtyje gulėti kojas iškėlus ir atrėmus į sieną - šildome pėdas😊 rami muzika, ramus pirtininko balsas, atjungiantis nuo viso pasaulio. Švelnūs vantų, prisilietimai - jau kosmosas 🥰

Pertraukėlė, arbatėlė, užkandžiai - rojus😁

Toliau sekė aromoterapija - gilus kvėpavimas ir jo sekimas, atitolsti nuo visko, mintyse tik aš ir kvėpavimas 😊 o tada kvapų seansas, visko jau ir neprisimenu - kedras labai sužavėjo, kadagys ir gailiai atsiskleidė visai kitu aromatu 🥰 ir staiga atvėsinimas, netikėtai nelauktai 😂 bet buvo gerai - vėl pertraukėlė ☕🍎

Tada sekė apšilimas, druskų kvapų terapija ir pilingas visam kunui, eketė❤️

Po dar vienos pertraukėlės, vantų terapija - šaltos vantos ant galvos, įdomus jausmas 😊dievaži išvaryti visi velniai - lengvumas lyg sėdėtum ant debesies - eketė ir visiškas išėjimas, lengvas galvos svaigimas 😊 Kostmosas, ne kitaip!!!!!!

Na, o pabaigai - medaus masažas, akmenys ir gongai - aš tikrai devintam danguj🥰

Nepamirškime paminėti raugintų kopūstų su medumi ir bruknėmis, ritualo užtvirtinimui - taip, taip perskaitėte gerai 😃 Atstato, visus pirtyje, prarastus gerus dalykus😁

Nebuvo tekę būti pirties ritualuose, galiu pasakyti - noriu likti čia gyventi 😂 o ir pirtininkas iš akies luptas Richardas Gere'as🤭

Šiąnakt miegosiu saldžiai 🥰


  • Renata Gražinienė (2022 01 15):

Nuostabi patirtis ir daug atradimų. Kūnas nublizgintas ir prisotintas, o galva iškuopta nuo nereikalingų minčių, pojūtis po - lengvumas ir atsijungimas. "Ryšio atsistatymui (tyloje ir ramybėje) su savastimi ir pirminiais gamtos elementais, atsijungiant atokiame sodžiuje nuo stresų, sekinančios miesto bei darbo aplinkos" - tiksliau nepasakysiu. Tobulas laikas ieškantiems išskirtinių, turtinančių patirčių žmonėms, arba dovana pačiam sau, porai. Patarčiau kartu kviesti tik labai artimus žmones, po pirties susiderinti masažą ir likti nakvoti.

Man pats geriausias vakaro momentas/savijauta buvo po vantų ir eketės sugrįžus į šilumą - visiškas lengvumas ir atsipalaidavimas.

Ačiū Dariui už patyrimus.


  • Birutė Striūkienė (2022 01 10):

Apsilankiusi Jungties pirtelėje ir išbandžiusi visas procedūras, supratau, kokia gali būti pirtis. Pamačiau kitą buvimo pirtyje modelį. Išties nuostabi pažintis su pirtimi... Atradau pirties dvasinę pusę. Po pirties jaučiausi atsipalaidavusi, rami, pailsėjusi. Tiesiog – laiminga! Pirmą kartą lankiausi pirtyje su procedūromis, Visas buvimas pirtyje man buvo tobulas!


  • Algirdas Striūka (2022 01 08):

Labai gerą įspūdį paliko visas pirtinimosi procesas, neišskiriant kokios vienos procedūros. Sunku pasakyti, ką reikėtų patobulinti. Viskas buvo tobula. Fizine ir psichine prame po pirties jaučiausi puikiai.


  • Valdas Šmaižys (2022 01 03):

Pirties reikaluose nesu diletantas, žinau kas yra gera pirtis, koks garas geras, kuom sausas garas smagiau pėrimui nuo drėgno, kaip jį išgauti, kokias procedūros ir kaip turi būti vedamos pirtyje. Esu daug ir visokių pirčių išbandęs. Bet ką geriausia bandęs ir pats patyręs, tai Karališkių sodybos Dariaus pirtelėje. Dariaus vedamą pirtį galiu drąsiai rekomenduoti bet kuriam, tiek pirmą kartą žengenčiam į garo karalystę, tiek jau patyrusiam pirties profesionalui. Neminėsiu net kaip jau mano sesuo su švogeriu amerikonu po Dariaus pirties liko šoke, ir sakė, kad iš visos kelionės į Lietuvą ir po tris Europos miestus - Milaną, Romą ir Paryžių, Dariaus pirtis buvo pats didžiausias malonumas ir staigmena kurios nemainytų į jokią ekskursiją po bet kurį Europos miestą. O tai manau yra pats didžiausias ir nuoširdžiausias įvertinimas. Rekomenduoju visiems drąsiai ne tik patiems išbandyti, bet ir pasikviesti draugus į Dariaus vedamą pirtį.

  • Virginija Šironė (2021 12 30):

Labai rekomenduoju, Darius Plikynas pirtelė nuostabi ir pirtininkas daro stebuklus 🔥


  • Milda Lomanienė (2021 12 30):

Mano kaimynas (už 25km) ir draugas Darius Plikynas pagaliau atidarė savo pirtelės duris platesniam žmonių ratui. Tad tie, kurie esate tikri pirčiuliai kaip aš ir mėgstate kai pirtis ne tik kūną nuprausia, bet ir sielą numazgoja, tai labai labai rekomenduoju pasiprašyti, kad jus išgarintų.

Pirtis šalia Želvos.

Gurmanams. Darius gyvena piramidėje, tad jei bus proga, paprašykit, kad parodytų

Gero garo!