Atsiliepimai:

Sunku žodžiais išreikšti tą pojūtį ir jausmą. Tai buvo lobio atradimas. Tik atvykus,  išlipus iš automobilio, padvelkia nuoširdumu, ramybe. Tai  ne komercinis taškas, tai vieta sukurta su meile ir idėja. Viskas kas vyko su mumis dvi dienas, tai tobula. Pirtininko Dariaus paprastumas, rūpestis, pirties procedūros -fantastika. 5val  praėjo nejučiom. Karališkių kaime - karališkas poilsis. Grįžimas į save, proto "failų" išvalymas, proto ir kūno darna, lengvumas kūne ir galvoje. Tai reikia pajusti ko ir linkim kiekvienam skaitančiam. Būtinai apsilankykite ir visa tai išbandykite. AČIŪ,  kad esate TatTvamAsi. Ačiū, kad dalinate Save, kad mes pajustume savo lengvumą, mes dar sugrįšime.


Dariaus vedama pirtis man yra nepaprastai malonus atradimas. Jau pirmas švelnus vantos prisilietimas užliejo kūną ir sielą. Toliau sekusi aromaterapija, trynimas druska ir medumi, tikras vantų masažas ir vanojimas užkėlė ant debesies. Galvoje šviesu šviesu, nuovargio kaip nebūta. AČIŪ, Dariau, jums!

Viskas tikrai tobula :) Gal tik reikėjo trumpos įžangos mums įvesti aiškumą apie tai ką valgyti ir ko nereikėtų pertraukėlių metu. Žinojimas leistų pasirinkti kaip elgtis. Čia tokiems svečiams, kurie mažai ką išmano apie tikrą pirties vedimą :)


Tuo tu esi - tai tylos erdvė, kur apnuogini ne tik savo kūną, bet ir sielą. Kvėpavimo metu išleidi iš savęs viską, kas tave slegia, neramina, viską paleidi, pilnai atsipalaiduoji, nurimsti, patiri buvimą "čia ir dabar" nieko nevertinant, dėkingumo jausmą Dievui už suteiktas gyvenimo patirtis... Pirties programa su pirtininku Darium prasidėjo pirmu kūno prašildymu, toliau sekė aromaterapija, tuomet haloterapija su kūno pilingu druska, maudynės eketėje, vanojimas vantomis, odos pamaitinimas medumi. Garso terapijos metu buvo grojama dubenėliais ir būgnu iš ožio odos, kurių garsas ir vibracijos atpalaiduoja kūną, nuramina protą. Galima vaišinintis kvapnia pirties arbata, vietiniu sodžiaus medumi, vaisiais, riešutais. Po 5 valandų pirties programos jauti laimę ir džiaugsmą, kūnas ir siela vėl grįžta ramybėn... Mūsų širdis yra ten, kur mūsų lobis. Ačiū, Dariau🙂


Labai rekomonduoju išbandyti šią terapiją. Esu daug dirbantis žmogus, tikrai sunkiai atsipalaiduoju , bet Dariaus dėka pavyko. Buvo gera , ramu , saugu . Raskite lauko SAU.


Buvo nuostabus laikas, dėkoju už šilumą pirtelės ir jaukumą . Mes dar pasimatysime 


Ačiu labai, tai būtinai reikia išbandyt!


Stebuklinga ši pirtis ...😃🌿🔥 Pirtelėje kažkas tokio įvyko, jausmas stebuklingas ir gyvas 

Ačiū Dariui už jo energiją, dėmesį ir šilumą!  Kad priėmė mūsų tokias stiprias transformacijas! 


Buvo laaaaabai gerai.♥️🌷


Vakar praleidome laiką pas Darius Plikynas jo statytoje kaimo pirtelėje. Kaip visada, savo svečius Darius pasitinka vaišėmis ir naminių žolelių arbatomis ir kvapais... šveitėmės prabangiais mineralais... Laikas praskrieja pusiau tyloje, susikaupime ir dėmesio susitelkime apie savo būtį, esmę... Turbūt dažnas mūsų turime tą savo mylimą pirtelę, tą savo žmonių ratelį, kuriame jaučiamės saugūs, priimti ir suprasti...


Bet išdrįsti patirti kitokią aplinką, kitokius žmones yra didelis iššūkis šiuolaikiniam žmogui👌

Linkiu drąsos prasiplėsi, išlipti iš komforto zonos, praplėsti ją, nes tik taip laužomi įsitikinimai, seni stereotipai, keičiamos nuomonės, brandinami nauji suvokimai...


Buvo gera susitikti, ir turėti dvasingą jausmingą patirtį ☺️ Jaučiasi, kad pirtininkui patinka ir tinka tai ką daro, ir tai persiduoda per jo žodžius ir veiksmus. Gali suteikti asmeniui ypatingumo jausmą, gerai jaučia atmosferą ir per ją veikia. Iki kitų kartų ☀️🙂


Nuostabi gamta🌳, energetiškai švari, jauki pirtelė🏡, nuoširdus ir profesionalus pirtinkas🌿👱‍♂️, namų jausmas ir sakralus atsipalaidavimas😇. Ačiū, Dariau!🤍

Nuoširdžiai rekomenduoju.👌


Ši pirtelė buvo paliko didelį prisiminimą. Pirties ceremoniją pravedė pirtininkas Darius su dideliu entuziazmu ir pasišventimu. Labai jaukiai priėmęs su arbata ir užkandžiais, palydėjo mus į dūminę pirtį, kur paturėjome penkių užėjimų sesiją - aromaterapijos, vantos, prūdelis. Pirtelės aplinka jauki, gražiai užbūrė ir palydėjo į gilų atsipalaidavimą.

Labai stipri rekomendacija ir didelis dėkui Dariui už procesą. Sugrįšiu : )


Na aš kitos dienos vėlų vakarą įsižeminau ir pasijutau savim. Procesai vyksta ir nevisi patogūs, malonūs, bet tikri. Merginos miegojo gerai, o pojūčiai visokie, nuo detoksikacijos iki naujo kūno... Dėkojam, dėkojam už stebuklingą pirtį, tikrai taip sãva, saugu, ir jauku buvo.  Ačiū už tokį dėmesį kiekvienai!


Apsilankymas Karališkėse pas pirtininką.

Kartu su bendraminčiais susibūrėm į vyrišką kompaniją apsilankyti pirties seanse. Daugeliui tai buvo pirmas apsilankymas pas tikrą pirtininką, kur pirties procedūros su pertraukomis truko net 5 valandas.  Tokia pirties patirtis  manau, kad išliks visą gyvenimą ir yra nesulyginami dalykai su pabuvimu sporto klubo pirtyje kur ligi šiol reguliariai lankydavomės..

Atvykus 70km į Karališkės mus maloniai pasitiko nuostabus pirtininkas Darius. Jis yra įkūręs tokią sielą gaivinančią sodybą su senoviškai įrengtom trobomis, dvi aukšte pavėsine, 8m aikštele medyje ir pačia dailiausia pirtimi kokioje tik esu buvęs.  Pati pirtis mažiukas dviejų aukštų namelis. Priepirtyje stovėjo vaišėmis nuklotas stalas ir tvirti suolai,  o pati erdvė alsavo jaukumu su paveiksliukais ir kvepiančiais džiovintais augaliukais. Viso pirtinimosi metu skambėjo mantros, o pirtinkas Darius supažindino mus su pirties meno sakralumu.

Pirties seansas susidėjo iš užėjimų ir pertraukų tarp jų, kurių metu vaišinomės pirtininko žolelių arbata, vaisiais, riešutais bei raugintais kopūstais su medumi. O kiekvienas užėjimas į pirtį buvo vis skirtingas. Šildėmės bei masažavome savo pėdas, kurios pasirodo jog yra pačios svarbiausios kadangi labiausiai liečiasi su Žeme todėl labai svarbu jas gerai sušildyti. Toliau atlikome gilius kvėpavimus su druska ir bičių pikių, per aromaterapija mėgavomės skirtingais pirtininko žolelėmis, o po trečio užėjimo jau gerokai įsikaitinę lindom  į eketę tvenkinyje. Po to kas dar turėjo jėgų ėjo į vantų ir medaus procedūras.

Pirties metu pasijaučiau įsižeminęs, palengvėjęs, atsipalaidavęs. Pajaučiau kokios įtampos vyrauja manyje ir kiekvienas iš bendraminčių išgyveno pirtinimąsi skirtingai. O po visų pirties užėjimų planavome važiuoti naktį atgal bet pasitarę nusprendėme likti nakvoti kur mums patogiai buvo paruošti gultai antrąjame pirtelės aukšte.

Nepasigailėjom , nes ryte švietė Saulė ir oras buvo puikus. Pirtinkas Darius pasveikino mus pavaišindamas visu puodu skanutėlės sorų, slyvų ir kitų kruopų košės su vietine  aviečių uogiene , buvo labai gardu.. Darius pakvietė mus apsilankyti prie šalimais esančio kaimo Ąžuolo, užkūrė aukurą ir nuostabiausiai uždainavo senoviškom lietuvių dainomis/mantromis. 

Mielas skaitytojau, rekomenduoju ir pačiam apsilankyti šioje sodyboje su savo bendraminčiais ar galbūt parašyk man ir pakviesiu kartu važiuoti pabūt pirtelėj, aplankyt ažuolą bei susipažinti su mūsų mėgstamu pirtininku Dariumi.  Čia jo puslapis su daugiau informacijos  https://www.tuotuesi.lt


Atsiliepimas Facebook 


Naudinga skaityti knygas. Grožines, ypač tas, kurios pats gyvenimas yra. Kurias skaitai, akim, ausim, uosle, prisilietimais.. savo oda ir širdim skaitai..

Mes vėl kitam kampelyje Lietuvos. Karališkių kaimas. Mes vėl retoj kaip pasakoj lietuviškoj žiemoj. Mes vėl, kur susijungia keturios stichijos - vanduo ugnis oras  ir žemė . Mes vėl lietuviškoj pirty .

Ačiū Darius Plikynas už nuoširdžias pastangas bei darbą pažindinant su pirties pasaka. Buvo fantastika . Džiaugiuosi, kad susipažinom.

Labai kviečiu ir jus rasti laiko, ir susikurti galimybę čia apsilankyti TuoTuEsi

Fb įrašas


https://www.vietosdvasia.lt/item/pirtis-ir-etno-sodyba-tutuoesi/ 


Mums pirtyje su drauge buvo labai jauku, Dariaus(pirtininko) nuoširdžiai vedamos procedūros sužavėjo, patarimai padėjo būti akimirkoje, atsipalaiduoti ir įsisavinti pojūčius. Labai rekomenduojam tiems kas nori tikro pirtinimosi!

Švarūs, atsipalaidavę, pakylėti ir pasiruošę miegot (pirtinomės iki vėlyvo vakaro).

Patirtis buvo labai pozityvi, bet žinom, kad be atgalinio ryšio sunku tobulėti, taigi ilgai mąstę išgryninom kelis smulkius pastebėjimus:

vanojimo simetriškumas- kai vanojamas vienas šonas ar ranka atskirai, kartais jautėsi skirtumas tarp vienos ir kitos pusės;

galbūt būtų gera mintis iš anksto pasiaiškinti klientų spec. poreikius, alergijas, traumas ir panašiai;

ritualu metu, kartais buvo neaišku kai kurių etapų trukmė ir procesas(turbūt kad neturim daug sveikatinimosi pirties patirties); ar kvėpuot žolelėmis kiek norisi, ar ne, ar jas atiduoti, kur padėti. Visas tokias smulkmenas žinoma galima nesunkiai paklausti, bet galbūt pavyktų dar labiau atsipalaiduoti jei niekada nekiltų klausimas ką toliau daryti.

Pertraukomis būtų gerai priminimai kad per ilgai neužsikalbėt ir neužsibūt priepirtyje.


Šioje nuostabioje vietoje lankiausi antrą kartą ir išėjau su naujais potyriais. Ačiū Dariui už atsidavimą tai ką daro dėl kitų. Mintys išvalytos nuo rūpesčių ir minčių bent jau tam vakarui 100%. apšildymas, pilingas, išplakimas su ekete ir kūno maitinimas medumi, tai tik maža dalis to ką čia patyriau, ne viską įmanoma apsakyti žodžiais. AČIŪ❤


Mintys dar nelabai rišlios, bet norisi parekomenduoti šitą rojų - TuoTuEsi ❤️

Nuo pirmos minutės, jausmas kaip namuose - jaukumas, šypsenos, karšta arbata, užkandžiais nuklotas stalas.

Šiek tiek nedrąsu ir neramu kaip čia viskas bus😊

Pirmasis užėjimas - apšilimas. Netekę pirtyje gulėti kojas iškėlus ir atrėmus į sieną - šildome pėdas😊 rami muzika, ramus pirtininko balsas, atjungiantis nuo viso pasaulio. Švelnūs vantų, prisilietimai - jau kosmosas 🥰

Pertraukėlė, arbatėlė, užkandžiai - rojus😁

Toliau sekė aromoterapija - gilus kvėpavimas ir jo sekimas, atitolsti nuo visko, mintyse tik aš ir kvėpavimas 😊 o tada kvapų seansas, visko jau ir neprisimenu - kedras labai sužavėjo, kadagys ir gailiai atsiskleidė visai kitu aromatu 🥰 ir staiga atvėsinimas, netikėtai nelauktai 😂 bet buvo gerai - vėl pertraukėlė ☕🍎

Tada sekė apšilimas, druskų kvapų terapija ir pilingas visam kunui, eketė❤️

Po dar vienos pertraukėlės, vantų terapija - šaltos vantos ant galvos, įdomus jausmas 😊dievaži išvaryti visi velniai - lengvumas lyg sėdėtum ant debesies - eketė ir visiškas išėjimas, lengvas galvos svaigimas 😊 Kostmosas, ne kitaip!!!!!!

Na, o pabaigai - medaus masažas, akmenys ir gongai - aš tikrai devintam danguj🥰

Nepamirškime paminėti raugintų kopūstų su medumi ir bruknėmis, ritualo užtvirtinimui - taip, taip perskaitėte gerai 😃 Atstato, visus pirtyje, prarastus gerus dalykus😁

Nebuvo tekę būti pirties ritualuose, galiu pasakyti - noriu likti čia gyventi 😂 o ir pirtininkas iš akies luptas Richardas Gere'as🤭

Šiąnakt miegosiu saldžiai 🥰


Nuostabi patirtis ir daug atradimų. Kūnas nublizgintas ir prisotintas, o galva iškuopta nuo nereikalingų minčių, pojūtis po - lengvumas ir atsijungimas.  "Ryšio atsistatymui (tyloje ir ramybėje) su savastimi ir pirminiais gamtos elementais, atsijungiant atokiame sodžiuje nuo stresų, sekinančios miesto bei darbo aplinkos" - tiksliau nepasakysiu. Tobulas laikas ieškantiems išskirtinių, turtinančių patirčių žmonėms, arba dovana pačiam sau, porai. Patarčiau kartu kviesti tik labai artimus žmones, po pirties susiderinti masažą ir likti nakvoti.  

Man pats geriausias vakaro momentas/savijauta buvo po vantų ir eketės sugrįžus į šilumą - visiškas lengvumas ir atsipalaidavimas. 

Ačiū Dariui už patyrimus.


Apsilankiusi Jungties pirtelėje ir išbandžiusi visas procedūras, supratau, kokia gali būti pirtis. Pamačiau kitą buvimo pirtyje modelį. Išties nuostabi pažintis su pirtimi... Atradau pirties dvasinę pusę. Po pirties jaučiausi atsipalaidavusi, rami, pailsėjusi. Tiesiog – laiminga!  Pirmą kartą lankiausi pirtyje su procedūromis, Visas buvimas pirtyje man buvo tobulas!


Labai gerą įspūdį paliko visas pirtinimosi procesas, neišskiriant kokios vienos procedūros. Sunku pasakyti, ką reikėtų patobulinti. Viskas buvo tobula. Fizine ir psichine prame po pirties jaučiausi puikiai.


Pirties reikaluose nesu diletantas, žinau kas yra gera pirtis, koks garas geras, kuom sausas garas smagiau pėrimui nuo drėgno, kaip jį išgauti, kokias procedūros ir kaip turi būti vedamos pirtyje. Esu daug ir visokių pirčių išbandęs. Bet ką geriausia bandęs ir pats patyręs, tai Karališkių sodybos Dariaus pirtelėje. Dariaus vedamą pirtį galiu drąsiai rekomenduoti bet kuriam, tiek pirmą kartą žengenčiam į garo karalystę, tiek jau patyrusiam pirties profesionalui. Neminėsiu net kaip jau mano sesuo su švogeriu amerikonu po Dariaus pirties liko šoke, ir sakė, kad iš visos kelionės į Lietuvą ir po tris Europos miestus - Milaną, Romą ir Paryžių, Dariaus pirtis buvo pats didžiausias malonumas ir staigmena kurios nemainytų į jokią ekskursiją po bet kurį Europos miestą. O tai manau yra pats didžiausias ir nuoširdžiausias įvertinimas. Rekomenduoju visiems drąsiai ne tik patiems išbandyti, bet ir pasikviesti draugus į Dariaus vedamą pirtį.

Labai rekomenduoju, Darius Plikynas pirtelė nuostabi ir pirtininkas daro stebuklus 🔥


Mano kaimynas (už 25km) ir draugas Darius Plikynas pagaliau atidarė savo pirtelės duris platesniam žmonių ratui. Tad tie, kurie esate tikri pirčiuliai kaip aš ir mėgstate kai pirtis ne tik kūną nuprausia, bet ir sielą numazgoja, tai labai labai rekomenduoju pasiprašyti, kad jus išgarintų.

Pirtis šalia Želvos.

Gurmanams. Darius gyvena piramidėje, tad jei bus proga, paprašykit, kad parodytų

Gero garo!