ESAME VIENI DĖL KITŲ

Renginiai Gamtos ramybėje, seno kaimo sodžiuje

Kartu organizuokime renginius Karališkių sodžiuje:

Sodybos erdvė laukia Jūsų pasiūlymų organizuoti renginius...

Kontaktams: Darius, tel. 862095101, el. p.: tuotuesi@gmail.com

Savaitgaliniai renginiai:

Savaitgalinio prisijungimo metu siekiama savikūros išlaisvinimo, darnios jungties tarp individualios ir Universalios sąmonės plotmių.

Užsiėmimai vienos arba dviejų dienų. Jie gali būti rengiami kartu su bendraminčiais, suderinus bendrą veiklaraštį, arba organizuojami išimtinai TuoTuEsi.

Pastaruoju atveju vienos arba dviejų dienų veiklaraštyje yra ne tik pirtelės procedūros - skirtos fizinio, jutiminio, mentalinio ir jausminio kūno apvalymui - bet ir aktyvūs ir pasyvūs pratimai kūnui bei kvėpavimui, kontempliacijos, meditacijos, seminarai, paskaitos ir kt.

Taigi, savaigalio metu Jūs turite galimybę ramioje Gamtos apsuptyje natūraliai ir paprastai įvairiais būdais per atjautą, savistabą, saviugdą, savimonę ir savikūrą atsigaivinti ryšį su savo universalia ir grynąja esme.

Vedami Satsangai ir kontempliacijos bei paskaitos yra universalaus pobūdžio, neapriboti viena ar kita tradicija, mokymu ar Mokytoju. Tiesa ir Atjauta yra begalinės nuo nieko nepriklausančios ir išplaukiančios iš savęs. Tad mūsų tikslas - kuo natūralesniais būdais išsilaisvinti ir atpažinti čią Sąjungą.

Kviečiame susiorgnizuoti ir užsiregistruoti savo draugų grupelę ar pavieniui. Savaitgalinės Jungties (jogos) saviugdos grupelės sudaromos nuo 6 iki 15 žm. Svarbu, kad mes pasijaustume kartu natūraliai ir paprastai kaip darni šeima Gamtoje :)