Holistic and natural bathing in the countryside sauna

Nature for the peace and rest of your body and soul

About bathing:

  • Atokiame sodžiuje galite patirti tikrą ramybę toli nuo miestų ir kaimynų, natūralioje Gamtoje, kur būsite mielai priimti tokie kokie esate...

  • Pirtelė randasi ramioje ir jaukioje atokaus bei senoviško sodžiaus aplinkoje (8 ha) Karališkių kaime, kuris įkurtas 1756m. Sodybos aplinka ir pirtelė su natūraliomis procedūromis skirta dvasios, sielos ir kūno atgaivai bei atjaunėjimui!

  • Pirtelėje vedamos tradicinės sveikuoliškos pirties procedūros (prausimasis, aromaterapija, haloterapija, fitoterapija, odos šveitimas, vanojimas, odos maitinimas, maudynės tvenkinyje ir kt.). Taip pat joje galima daryti ritualines, progines pirtis arpirtintis be vedamų pirties procedūrų.

  • Šalia pirtelės yra 12 arų tvenkinys su liepteliu, pavėsinė, lauko dušas bei tualetas.

  • Pirtelės palėpėje galite ramiai pernakvoti, o ryte kartu su šeimininku sveikuokliškai pasimankštinti, padaryti jogos užsiėmimą ir pasivaišinti užkandžiais :)

  • Sistemingos ir paprastos kaimiškos pirties sveikatinimosi procedūros valo organizmą, sustiprina imuninę, kvėpavimo, kraujotakos sistemas ir svarbiausia atgaivina ryšį su savimi ir Gamta, iš kurios mes nuo senų laikų ir semiamės stiprybės! Pirtinmosi metu skiriamas ypatingas dėmesys Jūsų visuminei (holistinei) sveikatai, naudojant natūralias priemones iš Gamtos.

  • Pirtelės garinė nedidelė tinkama vedamoms sveikos pirties procedūroms iki aštuonių žmonių. Individualios procedūros daromos kai pirtinasi iki keturių žmonių. Pirtelės šeimininkas pirties procedūras mato kaip visapusišką apsivalymą ne tik kūnui bet ir protui bei sielai. Siekiama prote ir kūne susikaupusio ilgalaikio streso atpalaidavimo, vidinės ramybės atsistatymo, užspaustų emocijų paleidimo.

  • Pirtelės krosnis nuolatinio kūrenimo, yra priepirtis ir palėpė nakvynei. Garinės mikroklimatas gan švelnus (60-80C temperatūra) ir vidutinio drėgnumo (30-60%). Vidutinė pirtinimo trukmė su procedūromis 4-5 val. Nesiekiama ekstremalių temperatūrų, stengiamasi išlaikyti švelni temperatūros ir drėgnumo komforto zona.

For you choice:

V1: traditional guided bathing procedures (+overnight stay )

Skirta: pagrindinėms vedamos pirties procedūroms (prausimasis, aromaterapija, haloterapija, šveitimas, vanojimas, odos maitinimas, maudynės tvenkinyje). Procedūrų eiliškumas ir sudėtis gali keistis pagal situaciją ir pajautimą. Pirtinimosi laikas 4-5 val.

Padėka: 3 žm. grupelei po 40eur/žm., 4 žm. po 35eur/žm., 5-6 žm. po 30eur/žm., 7-8 žm po 25eur/žm.

V2: V1 + morning yoga

Apart pagrindinių tradicinės sveikuoliškos pirties procedūrų poveikio šis variantas skirtas gilesniai jungčiai tyloje ir ramybėje su savastimi ir pirminiais Gamtos elementais, atsijungiant atokiame sodžiuje nuo stresų, sekinančios miesto bei darbo aplinkos. Tinkama a) siekiantiems sveikuoliško gyvenimo būdo ir aktyvios saviugdos, b) ieškantiems savęs per jogos, tantros, budizmo ar kitas kryptis. Sekančią dieną nuo pat ryto iki 14 val. Jūsų laukia saviugdos užsiėmimai (pvz., bėgimas/ėjimas/žygis, maudynės, sąnarių ir liaukų mankšta, kvėpavimo pratimai, kontempliacija, meditacija, paskaita/seminaras ir kt.). Organizuojama kai susidaro bent 3 žm. grupelė.

Padėka: kai grupelėje yra 3-5 žm., tuomet energetiniams mainams po 50eur/žm., kai grupelėje yra virš 6 žm., tuomet po 40eur/žm.

P.S. Taip pat galima susitarti tą pačią veiklą daryt be nakvynės, tuomet, pvz., pradėtume saviugdos užsiėmimus jūsų atvykimo dieną nuo 10 val. ir užbaigtume pirtelės procedūromis tą pačią dieną iki 22 val.

V3: V1/V2 + occasional rituals

Skirta ypatingomis progomis per kalendorines metų šventes, gimtadienius, bern(merg)vakarius, metines ia kitomis progomis. Pirtinimosi laikas pagal susitarimą. Registracija bent savaitę prieš ritualinį pirtelės renginį. Dėl papildomų ritualų, tradicinių ir papildomų (pvz., masažas, fitoterapija ir kt.) procedūrų tariamės telefonu individualiai.

Padėka: pagal atskirą susitarimą priklausomai nuo jūsų pageidavimų dėl nakvynės bei kitos dienos veiklų.

V4: individual bathing

Skirta individualiam vieno ar dviejų žmonių pirtinimui su visomis vedamos sveikuoliškos pirties procedūromis (pagal pageidavimus įskaitant individualų pilingą bei masažą ir kreipiant didelį dėmesį žmogaus vidinės tylos ir ramybės poreikiams). Ypač rekomenduojama gilesniam apsivalymui, atsipalaidavimui ir subtilesniems potyriams.

Padėka: vienam žm. 100eur, dviems po 55eur.

V5: independent bathing (without guidance)

Pirtelė iškūrenama tik Jums (be vedamų procedūrų) su paruoštomis 3-4 vantomis, karštu vandeniu bei druska pilingui. Pirtinimosi laikas 4 val. Padėkos mainai: 2-4 žm. viso 80 eur, virš 5 žm. viso 100 eur.

Recomended:

1) nakvynė pirtelės palėpėje, kad po pirtinimosi atsipalaidavus nereikėtų naktį iškart vairuoti tolimą kelią namo (15eur/žm.)

2) iš anksto užsisakyti viso (ar dalies) kūno masažą pas Kristiną, kuri masažuoja subtiliai, pagal žmogaus pajautimą ir tik su natūraliomis priemonėmis iš Gamtos.

For reservation:

sau, savo draugų, bendradarbių ar artimųjų kompanijai, užpildoma registracijos forma arba (jei nepavyksta) tiesiog informuojama el. paštu (tuotuesi@gmail.com), arba SMS žinute tel. 862095101 (Darius), nurodant kontaktus, pirtinimosi datą, žmonių skaičių ir pageidavimus.

Calender of business

Facebook group (for gathering into bathing groups)

Feedback

How to arrive