Atsiliepimų (nuo 2022 Sausio) pavyzdžiai:

Dovydas Lukšas (2023 01 01)

Atsiliepimas Facebook


Laima Žilytė (2022, Vasario 14_Jungtis: Priešybių vienybė I):

Matyt, laiko tikrai nėra, kad mes nepajutom nesimatymo metų. Kaip visada radome išmintį, gerumą, meilę. Jungianti pirtelė, tyra eketė, sniego pusnys, ugnis, mintys, žodžiai, namai, kuriems linkime palaimos ir šviesos :)

Dalintis gera :)


Vlada Butkienė (2022, Vasario 13_Jungtis: Priešybių vienybė I):

Joga, meditacija, mandalos, vizualizacija, pirties malonumai, masažas. Pasivaikščiojimas Karališkių kalvomis be takelių pusnynais iki kelių, apledėjusiais pelkynais. Tai toks buvo šilto bendravimo savaitgalis Dariaus Plikyno sodyboje.


Ieva Stonkuvienė (2022, Sausio 29_Jungtis: Gilus savęs patyrimas Gamtos apsuptyje. Moterims):

rekomenduoja puslapį „TuoTuEsi“: „Dariaus sodyba - tai vieta, kur gali surasti, KUO TU ESI. Tikiu, kad tą savęs atradimo stebuklą galima patirti atvykus tenais kaskart, nes visų pirma apgobia pati vieta - žemė, gamta, laukai, toliai, medžiai tiek pusnynuose žiemą, tiek gyvastyje vasarą. Vyraujanti ypatinga paprastumo, bendruomeniškumo dvasia atpalaiduoja šakninius ryšio su savimi ir protėviais pojūčius, tebūnie jie net ne visad įmanomi įžodinti ar suvokti protu. Darius priima nuoširdžiai, visus ir taip, kaip yra. Kaip yra toje akimirkoje - vyksta geriausiai. Priimdamas papasakoja apylinkės istoriją, raidą, tėkmę. Pasijauti artimas vietovėms, iš kur bebūtum atvykęs. Tokiame priėmime užėjimas į ypatingą mažytės pirties pasaulį - pirtinuko, garo, kvapo, beržo pasaulį - tampa dvasingu patyrimu, kur "išganomas" ne tik kūnas, bet ir pati siela. Jaučiausi, tarsi grįžusi namo. Jaučiausi saugi, svarbi, gerbiama, apgaubta garo ir pirtininko dėmesio. Darius - nuostabiai jaučiantis pirties esmę ir žmogaus ryšį su ja vedlys. Sėkmės sodybos auginime Dariui! O jūs, netikėkite aklai mano, svajotos, romantiškais aprašymais. Vykit ir pajauskit patys! Ąžuolą, pievą, pasivaikščiojimą, tylą, vėją, garą, karštį, ant odos tirpatantį sniegą! Necivilizuotą gamtą.. Ir papasakokit :)“


Evelina Buividienė (2022, Sausio 29_Jungtis: Gilus savęs patyrimas Gamtos apsuptyje. Moterims)

Jei norit patirti, kas yra tikra pirtis, skirti laiko sau nedideliam draugų rate, tai yra vieta, kur tikrai rekomenduoju kreiptis - pas Darių. Išvalysit galvas, nuovargį ir grįšit naujai gimę.

Tuo pačiu pastebėkit organizuojamus renginius - jie būna nuostabus!


Rūta Voverytė (2022, Sausio 29_Jungtis: Gilus savęs patyrimas Gamtos apsuptyje. Moterims)

Dalyvavau šiame renginyje (Gilus savęs patyrimas Gamtos apsuptyje. Moterims). Patiko viskas pradedant nuo draugiško bendravimo, gero maisto, smagių moteriškų praktikų, pirties ritualų, voliojimosi sniege, maudynių eketėje iki visiško savęs subalansavimo į vieną visumą. Po renginio norėjosi vaiksčioti debesimis...Rekomenduoju