Sveikuoliškas pirtinimasis kaimiškoje pirtelėje

Čia Jūsų laukia Gamta bei ramybė sielos ir kūno poilsiui

Apie pirtelės ypatumus:

Jūsų pasirinkimui: 

V1: pagrindinės tradicinės sveikuoliškos pirties procedūros (+nakvynė)

Skirta: pagrindinėms vedamos pirties procedūroms (prausimasis, aromaterapija, haloterapija, šveitimas, vanojimas, odos maitinimas, maudynės tvenkinyje).  Procedūrų eiliškumas ir sudėtis gali keistis pagal situaciją ir pajautimą. Pirtinimosi laikas  apie 5 val.

Padėka: 3 žm. grupelei po 40eur/žm., 4 žm. po 35eur/žm., 5-6 žm. po 30eur/žm., 7-8 žm po 25eur/žm.

 Jeigu su individualiu pilingu ir masažu garinėje (kai yra iki 4 žm.), tai pagal jūsų pajautima ir galimybes  dar papildomai prašau po 20-30€.

V2: V1 + joga ryte

Apart pagrindinių tradicinės sveikuoliškos pirties procedūrų poveikio šis variantas skirtas gilesniai jungčiai tyloje ir ramybėje su savastimi ir pirminiais Gamtos elementais, atsijungiant atokiame sodžiuje nuo stresų, sekinančios miesto bei darbo aplinkos. Tinkama a) siekiantiems sveikuoliško gyvenimo būdo ir aktyvios saviugdos, b) ieškantiems savęs per jogos, tantros, budizmo ar kitas kryptis. Sekančią dieną nuo pat ryto iki 14 val. Jūsų laukia saviugdos užsiėmimai (pvz., bėgimas/ėjimas/žygis, maudynės, sąnarių ir liaukų mankšta, kvėpavimo pratimai, kontempliacija, meditacija, paskaita/seminaras ir kt.).  Organizuojama kai susidaro bent  3 žm. grupelė.  

Padėka: kai grupelėje yra 3-5 žm., tuomet  energetiniams  mainams po 50eur/žm., kai grupelėje yra virš 6 žm., tuomet po 40eur/žm.

P.S. Taip pat galima susitarti tą pačią veiklą  daryt be nakvynės, tuomet, pvz., pradėtume saviugdos užsiėmimus jūsų atvykimo dieną nuo 10 val. ir užbaigtume pirtelės procedūromis tą pačią dieną iki 22 val.

V3: V1/V2 + proginis pirtinimas

Skirta ypatingomis progomis per kalendorines metų šventes, gimtadienius, bern(merg)vakarius, metines ia kitomis progomis. Pirtinimosi laikas pagal susitarimą. Registracija bent savaitę prieš ritualinį pirtelės renginį. Dėl papildomų ritualų, tradicinių ir papildomų (pvz., masažas, fitoterapija ir kt.) procedūrų tariamės telefonu individualiai. 

Padėka:  pagal atskirą susitarimą priklausomai nuo jūsų pageidavimų dėl nakvynės  bei kitos dienos veiklų. 

V4:  individualus pirtinimas

Skirta individualiam vieno ar dviejų žmonių pirtinimui su visomis vedamos sveikuoliškos pirties procedūromis (pagal pageidavimus įskaitant individualų pilingą bei masažą ir kreipiant didelį dėmesį  žmogaus vidinės tylos ir ramybės poreikiams). Ypač rekomenduojama gilesniam apsivalymui, atsipalaidavimui ir subtilesniems potyriams. 

Padėka: vienam žm. 100eur, dviems po 60 eur.

V5:  savarankiškas pirtinimasis

Pirtelė iškūrenama tik Jums (be vedamų procedūrų) su paruoštomis 3-4 vantomis, karštu vandeniu bei druska pilingui.  Pirtinimosi laikas 4 val. Padėkos mainai: 2-4 žm. viso 80 eur, virš 5 žm.  viso 100 eur.  

V6:  pirtininkams/ėms

Pirtelė išnuomojama ir iškūrenama pirtininko/ės pirties procedūroms. Pirtinimosi laikas 4-5 val. Padėkos mainai: 100 eur.  

Rekomenduojama

1) nakvynė pirtelės palėpėje, kad po pirtinimosi atsipalaidavus nereikėtų naktį iškart vairuoti tolimą kelią namo (15eur/žm.) 

2) iš anksto užsisakyti viso (ar dalies) kūno masažą pas Kristiną, kuri  masažuoja subtiliai, pagal žmogaus pajautimą ir tik su natūraliomis priemonėmis iš Gamtos. 

Pirties nauda:

Anot prof. Alberto Skurvydo pagrindinė pirties nauda:

1) Didina "gero" riebalo (DTL) ir mažina "blogo" riebalo (TG ir MTL) kiekį kraujyje.

2) Sumažina/pašalina lokalius uždegimo procesus.

3) Sumažina oksidacinį stresą.

4) Treniruoja kraujagyslių elastingumą.

5) Didina naujų kapiliarų gamybą.

6) Striprina imuninę sistemą.

7) Stirprina širdies raumenį.

8) Reguliuoja kraujospūdį.

9) Padidina endorfinų (džiaugsmo" medžiagų) kiekį kūne.


Užsirezervavimui:

sau,  savo draugų, bendradarbių ar artimųjų kompanijai, užpildoma registracijos forma arba (jei nepavyksta) tiesiog informuojama el. paštu (tuotuesi@gmail.com), arba SMS žinute tel. 862095101 (Darius), nurodant kontaktus, pirtinimosi datą, žmonių skaičių ir pageidavimus.

Pirtelės užimtumo kalendorius

Facebook grupė (susibūrimui į grupeles pasipirti)

Atsiliepimai

Kaip atvykti

Indėnas Grizzly-Bear Lake apibūdina kodėl žmonės eina į garinę pirtį:

„Mes mėgstame eiti į šventą pirtį nusiėmę visus rūbus, simbolius, mokslo, statuso, galios ženkliukus, kamufliažus ir kitus dirbtinius dangalus, kurie maitiną mūsų ego. Mes įeiname į Motinos Žemės gimdą nuogi kaip naujagimiai, švarūs, nekalti, pasirengę būti myluojami ir auginami. Mes stengiamės nusimesti žmogiškuosius apibrėžimus ir troškimus, kad taptume panašus į dvasias. Mes išblukiname savo žmogiškąjį paveikslą tam kad atrastume savo sielą ir jos dvasinę prigimtį. Ir daugumoje atveju mes išeiname atgimę ir perkurti.“