Visapusiškas organizmo valymas bei joga holistinės pirties terapijose

Natūralios Gamtos ramybės glėbyje nuo praamžių išbandytas holistinis (visuminis) pirtinimosi būdas skirtas Jūsų prigimtinėms savigydos ir saviugdos galioms atsiskleisti. 

Tapkite  laimingesniais, sveikesniais ir pasikrovusiais nauja energija!

Holistinė pirtelė randasi Karališkių kaime, Želvos sen. Ukmergės raj. (69 km nuo Vilniaus , 97 km nuo Kauno)

Adresas: https://maps.app.goo.gl/dG7HPVbakPPH8MmPA 

Holistinės pirtelės terapinės procedūros, praktikos ir ritualai priklausomai nuo poreikių ir pajautimo trunka 4-5 val.

Pirtinimo metu parenkamos procedūros ir praktikos pagal poreikius ir galimybes, pvz.:  natūrali aromaterapija, haloterapija (druskos garai), pranayama (kvėpavimo pratimai), jogos asanos,  meditacija, vibracinė-akustinė terapija, masažai, pilingas (odos šveitimas), vanojimas/is vantomis, odos maitinimas (ekologiškas sodžiaus medus ir kt.), valomojo molio veido kaukės, kontrastinės vandens procedūros.  Organizmo valymui naudojama žolelių arbata.  

Papildomai pagal pageidavimus ir galimybes gali būti proginės pirtys, tibetietiškų dainuojančių dubenų garso masažo sesijos, holistiniai ritualai bei baltiškos apeigos, pvz., apsijungimo ratas prie kaimo Ąžuolo, ugnies ritualas prie aukuro, neigiamų energijų paleidimai, vidinių stichijų energijų susiderinimas, o taip pat galite tiesiog kaimiškoje ramybėje pavakaroti prie laužo, kepsninės ar lauko virtuvėje prie židinio ...

Rekomendacija: po holistinės pirtelės procedūrų kūnui ir protui rekomenduotina ramiai atsipalaiduoti ir nakvoti pirtelės palėpėje, kaina tik 15eur/žm.!

Vietos rezervacijai pavieniui ar poromis rašykite SMS žinute tel. nr. 862095101 (Darius), nurodant savo vardą ir pavardę, pageidaujamą pirtinimosi datą/as, iš kur esate. Būsite informuoti, jei pageidaujamą datą susiburs bent 4 žmonių grupelė.

Holistinio pirtinimo dovana

Užsakyti 

DĖMESIO: atvykus pirtintis bent 5 žmonių grupėms, galite užsisakyti 1-2 val. tibetietiškų dainuojančių dubenų garso masažo sesiją, kurią atlieka tam atsidavusi Tatjana (https://www.facebook.com/tatjana.bamka/?locale=lt_LT ; https://www.facebook.com/TibetietiskuDainuojanciuDubenuGarsoMasazas?locale=lt_LT). Kaina po 20eur/žm. 

NAUDINGA ŽINOTI

Kaip patirti pilną atsipalaidavimą savo kūne ir gilią ramybę prote tik per kelias valandas visiškai natūralių ir prigimtinių procedūrų Gamtoje?

Ar kasdieniai rūpesčiai ir gyvenimo tempas dar neišsekino jūsų energijos? 

Kaip rodo sparčiai prastėjantys visuomenės sveikatos rodikliai, Jūs toks(-ia) esate nevienintelis - taip gyvena ir jaučiasi, deja, dauguma žmonių!   

Ilgainiui toks išsibalansavimas  sukelia mentalinį išsekimą, depresijas ir įvairias kūno negandas. 

Štai ką Jums siūlau – pasikliauti Gamtos, Jūsų pačių prigimtinėmis savigydos galiomis ir mūsų praamžių išbandytu visiškai natūraliu būdu tam, kad tapti laimingesniais, sveikesniais ir pasikrovusiais energija! 

Nesistengiu daryti masinių pirčių, siekiu daugiau skirti individualaus dėmesio, todėl mano pirtelėje optimalus žmonių skaičius nuo trijų iki septynių. Man asmeniškai ši veikla patinka, nes ji tikrai konkreti, prasminga ir efektyvi! Iš esmės, tai pasitarnavimas dieviškumui Jumyse. 

Apie penkias valandas trunkančios holistinės procedūros (pvz., aromaterapija, fitoterapija, haloterapija, kūno šveitimas, vanojimas, akustinių virpesių terapija, asanos, pranajama, meditacija, vizualizacija ir pan.) vedamoje pirtyje jums suteiks galimybę giliau išsivalyti organizmą ir per jogos meditatyvų atsipalaidavimą panirti į vidinę ramybę bei tylą. Intensyviai valant organizmą, kartu įgysite kūną pamaloninančias ir dvasią praturtinančias patirtis.  

Jums tereikia atvykti į sodžių (Karališkių kaimas, Želvos sen. Ukmergės r.) su pozityvia nuotaika ir aiškiu noru valytis savo organizmą ir mintis, patiriant pusiausvyrą kūne prote ir dvasioje. Nuoširdžiai ženkite šį pirmą žingsnį ir meditacinė-ritualinė pirtis bei pati Gamta tikrai padės!   

Pasinaudokite riboto galiojimo nuolaidų akcija – tik 10€ žm./val. (5€ pigiau!). Jeigu po pirties nepajusite palengvėjimo ir daugiau ramybės, tylos bei harmonijos savyje, tuomet atsidėkosite pagal savo pajautimą arba visai nieko nemokėsite. Taigi, jūs niekuo nerizikuojate!  

Jeigu pirtinimuisi subursite savo bent trijų draugų ar artimųjų kompaniją, tai Jūs asmeniškai gausite pasirinktinę puikią dovaną, pvz., individualią valomąją veido kaukę, pilną vanojimą, medaus masažą, odos šveitimą su druska ir gintaru ar nakvynę pirtelės palėpėje.  

Nepraleiskite puikios progos - šio rudeninio pasiūlymo su nuolaidomis galiojimo laikas ribotas! Iš anksto užsirezervuokite Jums tinkamą savaitgalio laiką, tel. 862095101 (Darius). Pasiūlymas galioja Šeštadieniams ir Sekmadieniams (nuo 16-21 val.).
Apie pirtelės ypatumus:

Pirties nauda kūnui:

Anot prof. Alberto Skurvydo pagrindinė pirties nauda:

1) Didina "gero" riebalo (DTL) ir mažina "blogo" riebalo (TG ir MTL) kiekį kraujyje.

2) Sumažina/pašalina lokalius uždegimo procesus.

3) Sumažina oksidacinį stresą.

4) Treniruoja kraujagyslių elastingumą.

5) Didina naujų kapiliarų gamybą.

6) Striprina imuninę sistemą.

7) Stirprina širdies raumenį.

8) Reguliuoja kraujospūdį.

9) Padidina endorfinų (džiaugsmo" medžiagų) kiekį kūne.


Holistinės pirties nauda protui:

Kūnas ir protas gali apsijungti į darnesnę sistemą...

Plepusis protas gali nurimti ir nutilti...

Centrinė ir perifernė nervų sistema per somatopsichinius procesus gali atsipalaiduoti...

Gali įvykti atitolimas nuo streso ir vidinių psichinių įtampų...

Atitolstama nuo emocinių pergyvenimų...

Kartais pajaučiamas net šios akimirkos grynosios esaties palaimos jausmas...

Kartais atsiranda net visuminis Būties-Žinojimo-Palaimos (SAT-CHIT-ANANDA) esimas...


🙏


Kodėl žmonės eina į garinę pirtį:

„Mes mėgstame eiti į šventą pirtį nusiėmę visus rūbus, simbolius, mokslo, statuso, galios ženkliukus, kamufliažus ir kitus dirbtinius dangalus, kurie maitiną mūsų ego. Mes įeiname į Motinos Žemės gimdą nuogi kaip naujagimiai, švarūs, nekalti, pasirengę būti myluojami ir auginami. Mes stengiamės nusimesti žmogiškuosius apibrėžimus ir troškimus, kad taptume panašus į dvasias. Mes išblukiname savo žmogiškąjį paveikslą tam kad atrastume savo sielą ir jos dvasinę prigimtį. Ir daugumoje atveju mes išeiname atgimę ir perkurti.“ Indėnas Grizzly-Bear Lake

Taip pat sodžiuje organizuojama nakvynė, renginiai, seminarai, žygiai, šventės, nuoma...

Kreipkitės - pasitarsime kaip suorganizuoti Jums įsimintiną pasibuvimą!

Linos filmukas_pirtelė.mp4