ŠVENTĖS 

Sodžiuje organizuojamos  įvairios šventės, pvz., Amatų ir mainų, Žemės šventė, maratonai, Joninės, Žolinės, pavasario ir rudens lygiadienio šventės ir pan. 

Taip pat kviečiame  sodyboje organizuoti jogos, edukacines ar pažintines stovyklas suaugusiems ar vaikams, išlikimo Gamtoje žygius ir pan.  Taip pat galime padėti atšvęsti vestuves, krikštynas, jubiliejus, metines ir kitas Jūsų šventes. 

Pirtelės, trobos ir visos sodybos nuotraukų galerijos ir nuomos sąlygos

Jūsų žiniai:

Šalia pirtelės yra 12 arų tvenkinys, pavėsinė su lauko virtuve, vaikų žaidimo erdvė po beržu, sportavimo erdvė po egle ir kt. Yra trumpesni (0.5; 1.5; 3 km) ir ilgesni (8; 10; 18 km) maršrutai pasivaikščiojimui ir žygiams po gražias apylinkes. Yra puiki vakarojimui vieta prie įspūdingo kaimo ąžuolo su aukuru ir laužaviete. Taip pat berže 8 metrų aukštyje yra nakvynei ar meditavimui po atviru  dangumi skirta vieta.

Lankytinos vietos apylinkėje: įspūdingas kaimo ąžuolas (70 m), Ukmergės raj. aukščiausia kalva (800 m), 3000 m. senumo Pilionių piliakalnis (6 km), Kazliškių malūnas (6 km), Makio ež.  poilsiavietė (9 km), Laukėnų telmologinis draustinis (5 km), Antropoteosofijos būstinė  (10 km). ir kt. Taip pat yra apie dešimt Želvos krašto pažintinių maršrutų (26MB).  

Šventės pagal metus: