ŠVENTĖS IR RENGINIAI SENO KAIMO SODŽIUJE

Sodžiuje organizuojamos įvairios šventės bei renginiai, pvz., Amatų ir mainų, maratonai, Joninės, Žolinės, pavasario ir rudens lygiadienio šventės ir pan. Kviečiame sodyboje organizuoti jogos stovyklas, pažintines stovyklas vaikams, išlikimo Gamtoje žygius ir pan. Taip pat galime padėti atšvęsti vestuves, krikštynas, jubiliejus, metines ir kitas Jūsų šventes.

Šalia pirtelės yra 12 arų tvenkinys, pavėsinė su lauko virtuve, vaikų žaidimo erdvė po beržu, sportavimo erdvė po egle ir kt. Yra trumpesni (0.5; 1.5; 3 km) ir ilgesni (8; 10; 18 km) maršrutai pasivaikščiojimui ir žygiams po gražias apylinkes. Yra puiki vakarojimui vieta prie įspūdingo kaimo ąžuolo su aukuru ir laužaviete. Taip pat berže 8 metrų aukštyje yra nakvynei ar meditavimui po atviru dangumi skirta vieta.

Lankytinos vietos apylinkėje: įspūdingas kaimo ąžuolas (70 m), Ukmergės raj. aukščiausia kalva (800 m), 3000 m. senumo Pilionių piliakalnis (6 km), Kazliškių malūnas (6 km), Makio ež. poilsiavietė (9 km), Laukėnų telmologinis draustinis (5 km), Antropoteosofijos būstinė (10 km). ir kt. Taip pat yra apie dešimt Želvos krašto pažintinių maršrutų (26MB).


Pirtelės, trobos ir visos sodybos nuotraukų galerijos ir nuomos sąlygos.

Renginiai ir šventės pagal metus: