Žygiai ir išvykos su pirtelės procedūromis 


Kas Jūsų laukia:

Jeigu Jums jau atgriso miestas ir norite pabėgti nuo stresų, tai Gamtos stichija, gaivus oras, pirminiai poreikiai ir aktyvi veikla Gamtoje yra tai ko Jums, Jūsų antrai pusei, šeimai, bendradarbių kolektyvui ar draugų būreliui reikia aplinkos pakeitimui, protinės/nervinės įtampos sumažinimui, organizmo atsistatymui bei dvasinei pusiausvyrai. Ypač geras derinys būna, kai dieną aktyviai žygiuojama ir iškylaujama Gamtoje, o vakare sveikuoliškai atsipalaiduojama vedamos pirtelės procedūrų metu! Taip pat rekomenduojama naktį likti nakvoti, o ryte padaryti kartu mankštą, prasiėjimą ar prasibėgimą ir maudynes. Taip gaunamas visas kompleksas kūnui ir proto sveikatai taip reikalingo aktyvaus atokvėpio Gamtoje! 

Planuojamos išvykos ir pažintiniai žygiai po apylinkes bei Aukštaitijos ir kitus nac. parkus su baidarėmis (pvz., Siesarčiu), dviračiais, pėsčiomis ir pan., žr. žemiau.

Taip pat priklausomai nuo sezono laisvu laiku jūs galėsite ramiai ar aktyviai ilsėtis, važinėti dviračiu, bėgioti, plaukti, žaisti stalo tenisą ar lauko tinklinį, atlikti jogos, meditavimo ar kitas praktikas. Šalia pirtelės yra 12 arų tvenkinys, pavėsinė su lauko virtuve, vaikų žaidimo erdvė po beržu, sportavimo erdvė po egle ir kt. Yra trumpesni (0.5; 1.5; 3 km) ir ilgesni (8; 10; 18 km) maršrutai pasivaikščiojimui ir žygiams po gražias apylinkes. Yra puiki vakarojimui vieta prie įspūdingo kaimo ąžuolo su aukuru ir laužaviete. Taip pat berže 8 metrų aukštyje yra nakvynei ar meditavimui po atviru  dangumi skirta vieta.

Lankytinos vietos apylinkėje: įspūdingas kaimo ąžuolas (70 m), Ukmergės raj. aukščiausia kalva (800 m), 3000 m. senumo Pilionių piliakalnis (6 km), Kazliškių malūnas (6 km), Makio ež.  poilsiavietė (9 km), Laukėnų telmologinis draustinis (5 km), Antropoteosofijos būstinė  (10 km). ir kt. Taip pat yra apie dešimt Želvos krašto pažintinių maršrutų (26MB).  

Atsiliepimai:

Vaida Danieliūtė-Dzvonkienė [2023 02 06; Ščiūro Ragas]

Vaida Daniueliūtė:

Jei yra abejonių - verta, jei slogu ir nesinori judėti - būtina! Žygio ir pirties derinys visada pasiteisinęs derinys! Jei vieta nauja ir žmonės nepažįstami - tik pirmyn! Nes niekas šiame gyvenime nevyksta šiaip sau! Belieka pasikliauti pirmuoju "O, GAL?!" ačiū Dariui už svetingumą, už jaukumą, už dalinimąsi! 

Kontaktui: Darius, tel.  862095101.