Natūralios Gamtos mylėtojams: pažintinis žygis Labanoro Šiliniškių Gūbrio taku su pirtelės procedūromis

2023 Kovo 18-19 d. 

Sveiki, natūralios Gamtos mylėtojai!  Kovo 18 d. (Šeštadienį) nuo 10 val. esate laukiami į pažintinę išvyką Labanoro Šiliniškio Gūbrio taku (15 km ėjimas pėsčiomis su pertraukomis, trunka apie 5-6 val., žr. https://www.aparkai.lt/marsrutai/siliniskiu-gubrio-takas/).

Kviečiame nepraleisti puikios progos pasigrožėjimui pavasarėjančiais Labanoro miškais, ežerais, garsais, sugrįžtančiais paukščiais... Vinguriuodamas išraiškingu gūbrio reljefu, šis pėsčiųjų takas sujungia Bitininkystės muziejų, Ginučių apžvalgos bokštą ir Ladakalnį - bene vaizdingiausią ir mistiškiausią nacionalinio parko vietą, kur mes prajausime mūsų Baltų protėvių dvasią  ir Gamtos stichijas!

Tad dienos metu aktyviai ilsėsimės Gamtoje, o vakare atsipalaiduosime kaimiškoje ritualinėje pirtelėje su vedamomis sveikatinimui skirtomis procedūromis (aromaterapija, haloterapija, fitoterapija, vanojimas, šveitimas, odos maitinimas)  (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas). Senas sodžius randasi Karališkių kaime prie Želvos (tarp Molėtų ir Ukmergės).

Kitą dieną pagal jūsų savijautą galėsime padaryti jogos sąnarių ir liaukų rytinę mankštą, maudynes ir baltišką meditaciją!

***

Išvykos metu Jūs ne tik pakeisite aplinką ir atsijungsite nuo kasdienių problemų. Jūs patirsite sveiką fizinį krūvį, prasikvėpuosite grynu oru bei prasimankštinsite, atgaivinsite dūšią natūralioje Gamtoje, baltiškos kontempliacijos bei meditacijos metu atsistatysite ryšį su Žeme ir Dangumi, patirsite vedamos sveikuoliškos pirtelės procedūras, pailsėsite kaimiškoje ramumoje, kur jau klykauja gervės ir čiulba vieversiai... :)

***


IŠANKSTINĖ REZERVACIJA (iki Kovo 16 d.):

 SMS tel. 862095101 (Darius), el. p. tuotuesi@gmail.com arba per web formą (https://www.tuotuesi.lt/.../pirtinimas/registracija-pirtelei). Avansas rezervacijai 20eur/žm. (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas/savanori%C5%A1ka-pad%C4%97ka).


VEIKLARAŠTIS:

Kovo 18 d.

10.00 val. (Šešt.) atvykimas prie Šiliniškių (Ginučių) apžvalgos bokšto; apsižvalgymas ant bokšto.

10.30-15.00 val. Apie 15 km. žygis Labanoro Šiliniškio Gūbrio taku. 

15.00-16.00 val. Vykimas į Karališkių kaimo sodžių (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas/kaip-atvykti).

16.00-17.00 val. Suneštinė pietvakarienė.

17.00-18.30 val. Poilsis, aukuras prie kaimo ąžuolo.

18.30-23.30 val. Vedamos kaimiškos pirtelės procedūros.

24.00 -...val. Polisis

Kovo 19 d.

8.00-9.30 val. Jogiška mankšta, maudynės, baltiška meditacija

10.00-11.00 val. Suneštiniai puspiečiai.

11.00-12.00 val. Poilsis ir išvykimas.


MAISTAS

Suneštinis, patys save apsitarnausime :)  Žygiui galima pasiimti lengvos užkandos ir termosiuką arbatos. 


APRANGA

Avalynė ir apranga pagal orus. Kadangi dabar permainingi orai ir miške gali būti šlapių vietų, todėl pasiimti reikėtų neperšlampamus aukštus batus, neperšlampamą striukę, atsarginę porą kojinių ir pan. Pirčiai galite pasiimti savo šlepetes ir rankšluostį.


IŠANKSTINĖ REZERVACIJA (iki Kovo 16 d.)

SMS tel. 862095101 (Darius), el. p. tuotuesi@gmail.com arba per web formą (https://www.tuotuesi.lt/.../pirtinimas/registracija-pirtelei). Avansas rezervacijai 20eur/žm. (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas/savanori%C5%A1ka-pad%C4%97ka).


PADĖKA

65 eur/žm. įskaitant nakvynę ir pusryčius. Pirtelėje vietų skaičius ribotas iki 10 žm., o žygeivių gali būti ir daugiau :) Vaikams 12-16 m. (nuolaida 30%). Rezervavus iki Kovo 13 d. bus taikoma 10eur nuolaida! Padėkos aukos yra skiriamos seno sodžiaus priežiūrai ir puoselėjimui. 


NUORODOS

https://www.facebook.com/groups/602687458266723 (pirtinimosi Fb grupė)

https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/%C5%BEygiai (išvykų ir žygių web psl.)

 

PAPILDOMAI

Yra galimybė patirti ir subtilų viso kūno masažą, kurį galite iš anksto užsisakyti pas Kristiną (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/kiti/kristina)


Laukiame Jūsų!

Jeigu sudomino, tai prašome pasidalinkite šia informacija, dėkoju! :)