Visapusiškas organizmo valymas ir meditacinė joga pirtyje

Čia Jūsų laukia Gamta bei ramybė sielos ir kūno poilsiui

Pasikliaukite Gamtos, Jūsų pačių prigimtinėmis savigydos galiomis ir nuo praamžių išbandytu visiškai natūraliu būdu tapti laimingesniais, sveikesniais ir pasikrovusiais nauja energija!

Kaip patirti pilną atsipalaidavimą savo kūne ir gilią ramybę prote tik per kelias valandas visiškai natūralių ir prigimtinių procedūrų Gamtoje?

Ar kasdieniai rūpesčiai ir gyvenimo tempas dar neišsekino jūsų energijos? 

Kaip rodo sparčiai prastėjantys visuomenės sveikatos rodikliai, Jūs toks(-ia) esate nevienintelis - taip gyvena ir jaučiasi, deja, dauguma žmonių!   

Ilgainiui toks išsibalansavimas  sukelia mentalinį išsekimą, depresijas ir įvairias kūno negandas. 

Štai ką Jums siūlau – pasikliauti Gamtos, Jūsų pačių prigimtinėmis savigydos galiomis ir mūsų praamžių išbandytu visiškai natūraliu būdu tam, kad tapti laimingesniais, sveikesniais ir pasikrovusiais energija! 

Nesistengiu daryti masinių pirčių, siekiu daugiau skirti individualaus dėmesio, todėl mano pirtelėje optimalus žmonių skaičius nuo trijų iki septynių. Man asmeniškai ši veikla patinka, nes ji tikrai konkreti, prasminga ir efektyvi! Iš esmės, tai pasitarnavimas dieviškumui Jumyse. 

Apie penkias valandas trunkančios holistinės procedūros (pvz., aromaterapija, fitoterapija, haloterapija, kūno šveitimas, vanojimas, akustinių virpesių terapija, asanos, pranajama, meditacija, vizualizacija ir pan.) vedamoje pirtyje jums suteiks galimybę giliau išsivalyti organizmą ir per jogos meditatyvų atsipalaidavimą panirti į vidinę ramybę bei tylą. Intensyviai valant organizmą, kartu įgysite kūną pamaloninančias ir dvasią praturtinančias patirtis.  

Jums tereikia atvykti į sodžių (Karališkių kaimas, Želvos sen. Ukmergės r.) su pozityvia nuotaika ir aiškiu noru valytis savo organizmą ir mintis, patiriant pusiausvyrą kūne prote ir dvasioje. Nuoširdžiai ženkite šį pirmą žingsnį ir meditacinė-ritualinė pirtis bei pati Gamta tikrai padės!   

Pasinaudokite riboto galiojimo nuolaidų akcija – tik 10€ žm./val. (5€ pigiau!). Jeigu po pirties nepajusite palengvėjimo ir daugiau ramybės, tylos bei harmonijos savyje, tuomet atsidėkosite pagal savo pajautimą arba visai nieko nemokėsite. Taigi, jūs niekuo nerizikuojate!  

Jeigu pirtinimuisi subursite savo bent trijų draugų ar artimųjų kompaniją, tai Jūs asmeniškai gausite pasirinktinę puikią dovaną, pvz., individualią valomąją veido kaukę, pilną vanojimą, medaus masažą, odos šveitimą su druska ir gintaru ar nakvynę pirtelės palėpėje.  

Nepraleiskite puikios progos - šio rudeninio pasiūlymo su nuolaidomis galiojimo laikas ribotas! Iš anksto užsirezervuokite Jums tinkamą savaitgalio laiką, tel. 862095101 (Darius). Pasiūlymas galioja Šeštadieniams ir Sekmadieniams (nuo 16-21 val.).


DĖMESIO RUDENINĖ AKCIJA:

Tik 10€ žm./val. (5€ pigiau!)

Apie pirtelės ypatumus:

Jūsų pasirinkimui: 

V1: pagrindinės tradicinės sveikuoliškos pirties procedūros (+nakvynė)

Skirta: pagrindinėms vedamos pirties procedūroms (prausimasis, aromaterapija, haloterapija, šveitimas, vanojimas, odos maitinimas, maudynės tvenkinyje).  Procedūrų eiliškumas ir sudėtis gali keistis pagal situaciją ir pajautimą. Pirtinimosi laikas  apie 5 val.

V2: V1 + joga ryte

Apart pagrindinių tradicinės sveikuoliškos pirties procedūrų poveikio šis variantas skirtas gilesniai jungčiai tyloje ir ramybėje su savastimi ir pirminiais Gamtos elementais, atsijungiant atokiame sodžiuje nuo stresų, sekinančios miesto bei darbo aplinkos. Tinkama a) siekiantiems sveikuoliško gyvenimo būdo ir aktyvios saviugdos, b) ieškantiems savęs per jogos, tantros, budizmo ar kitas kryptis. Sekančią dieną nuo pat ryto iki 14 val. Jūsų laukia saviugdos užsiėmimai (pvz., bėgimas/ėjimas/žygis, maudynės, sąnarių ir liaukų mankšta, kvėpavimo pratimai, kontempliacija, meditacija, paskaita/seminaras ir kt.).  Organizuojama kai susidaro bent  3 žm. grupelė.  

V3: V1/V2 + proginis pirtinimas

Skirta ypatingomis progomis per kalendorines metų šventes, gimtadienius, bern(merg)vakarius, metines ia kitomis progomis. Pirtinimosi laikas pagal susitarimą. Registracija bent savaitę prieš ritualinį pirtelės renginį. Dėl papildomų ritualų, tradicinių ir papildomų (pvz., masažas, fitoterapija ir kt.) procedūrų tariamės telefonu individualiai. 

Padėka:  pagal atskirą susitarimą priklausomai nuo jūsų pageidavimų dėl nakvynės  bei kitos dienos veiklų. 

V4:  individualus pirtinimas

Skirta individualiam vieno ar dviejų žmonių pirtinimui su visomis vedamos sveikuoliškos pirties procedūromis (pagal pageidavimus įskaitant individualų pilingą bei masažą ir kreipiant didelį dėmesį  žmogaus vidinės tylos ir ramybės poreikiams). Ypač rekomenduojama gilesniam apsivalymui, atsipalaidavimui ir subtilesniems potyriams. 

Padėka: pagal išankstinį susitarimą.

V5:  savarankiškas pirtinimasis

Pirtelė iškūrenama tik Jums (be vedamų procedūrų) savarankiškam pirtinimuisi.  Pirtinimosi laikas 4-5 val. Padėkai 100 .  

Jei pageidaujate paruoštų 3-4 vantų, druskos odos šveitimui ar kitų priemonių, tai papildomai 20

Maksimalus žmonių skaičius iki dešimties. Pirtinimosi metu ir maudantis būtina savarankiškai laikytis saugos reikalavimų. Šeimininkas neatsako už jūsų pačių neatsakingumą. Esant inventoriaus sugadinimui pranešti šeimininkui. 

V6:  pirtininkams/ėms

Pirtelė išnuomojama ir iškūrenama pirtininko/ės pirties procedūroms. Paruošiamas karšro vandens katilas (50l). Pirtinimosi laikas iki 5 val. Padėkos mainai: 100 eur.  Jei pageidaujate paruoštų 3-4 vantų, druskos odos šveitimui ar kitų priemonių, tai papildomai 20€. Dėl hidrolatų, veido kaukių ar kitų priemonių kreiptis pas šeimininką. 

Maksimalus žmonių skaičius iki dešimties. Pirtinimosi metu ir maudantis būtina savarankiškai laikytis saugos reikalavimų. Vedantis pirtininkas atsako už procedūrų saugumą. Patys dalyviai atsako už savo neatsargumą ir neatsakingumą. Esant inventoriaus sugadinimui pranešti šeimininkui. 

Rekomenduojama

1) nakvynė pirtelės palėpėje, kad po pirtinimosi atsipalaidavus nereikėtų naktį iškart vairuoti tolimą kelią namo (15eur/žm.) 

2) iš anksto užsisakyti viso (ar dalies) kūno masažą pas Kristiną, kuri  masažuoja subtiliai, pagal žmogaus pajautimą ir tik su natūraliomis priemonėmis iš Gamtos. 

Pirties nauda:

Anot prof. Alberto Skurvydo pagrindinė pirties nauda:

1) Didina "gero" riebalo (DTL) ir mažina "blogo" riebalo (TG ir MTL) kiekį kraujyje.

2) Sumažina/pašalina lokalius uždegimo procesus.

3) Sumažina oksidacinį stresą.

4) Treniruoja kraujagyslių elastingumą.

5) Didina naujų kapiliarų gamybą.

6) Striprina imuninę sistemą.

7) Stirprina širdies raumenį.

8) Reguliuoja kraujospūdį.

9) Padidina endorfinų (džiaugsmo" medžiagų) kiekį kūne.


Užsirezervavimui:

sau,  savo draugų, bendradarbių ar artimųjų kompanijai, užpildoma registracijos forma arba (jei nepavyksta) tiesiog informuojama el. paštu (tuotuesi@gmail.com), arba SMS žinute tel. 862095101 (Darius), nurodant kontaktus, pirtinimosi datą, žmonių skaičių ir pageidavimus.

Pirtelės užimtumo kalendorius

Facebook grupė (susibūrimui į pirtinimosi grupeles)

Atsiliepimai

Kaip atvykti

Linos filmukas_pirtelė.mp4

Indėnas Grizzly-Bear Lake apibūdina kodėl žmonės eina į garinę pirtį:

„Mes mėgstame eiti į šventą pirtį nusiėmę visus rūbus, simbolius, mokslo, statuso, galios ženkliukus, kamufliažus ir kitus dirbtinius dangalus, kurie maitiną mūsų ego. Mes įeiname į Motinos Žemės gimdą nuogi kaip naujagimiai, švarūs, nekalti, pasirengę būti myluojami ir auginami. Mes stengiamės nusimesti žmogiškuosius apibrėžimus ir troškimus, kad taptume panašus į dvasias. Mes išblukiname savo žmogiškąjį paveikslą tam kad atrastume savo sielą ir jos dvasinę prigimtį. Ir daugumoje atveju mes išeiname atgimę ir perkurti.“