Natūralios Gamtos mylėtojams: pažintinis žygis Labanoro Ščiūro Rage su pirtelės procedūromis

2023 Vasario 4-5 d. 

Ši aktyvaus poilsio pažintinė išvyka natūralioje Gamtoje skirta suaugusiems ir vaikams patirti Lietuvos Gamtos grožį, jos stichijas ir po visko giliai atsipalaiduoti ritualinės-meditacinės pirtelės sveikuoliškų natūralių procedūrų metu.

Ščiūro ragas – naujas pažintinis takas Labanoro regioniniame parke, kurį tiesiog privalu aplankyti! Tai vienintelė tokia vieta Lietuvoje! Takas įrengtas unikalioje vietoje – pusiasalyje, skiriančiame Juodųjų ir Baltųjų Lakajų ežerus. Aktyvus poilsis keliaujant pėstute, ramus ir lėtas pasivaikščiojimas besigrožint vaizdingu kraštovaizdžiu, ramybės ir išskirtinių vaizdų apsuptas piknikas su draugais – visą tai galima rasti naujajame pažintiniame take.

Nors kartą apsilankę Ščiūrio rage, unikalios vietovės, vinguriuojančios tarp dviejų ežerų, nepamiršite visą gyvenimą. Vietomis Ščiūrio ragas susiaurėja tiek, kad matyti abipus spindintys Baltųjų ir Juodųjų Lakajų vandenys, susitinkantys pusiasalio gale. Tikru gamtos brangakmeniu galime vadinti ir čia esantį nepaprasto grožio pusiasalį pusiasalyje – Cibaragį. Daugiau: https://welovelithuania.com/sciuro-ragas/

Svarbu paminėti, kad po pažintinio žygio vakare galėsite pilnai atsipalaiduoti, patirti pagal Baltų tradicijas aromaterapijos, fitoterapijos, haloterapijos, vanojimo, odos maitinimo, maudymosi eketėje ir kitas procedūras kaimiškoje pirtelėje, esančioje atokiame Gamtos kampelyje!

Pernakvoję ir iš ryto su jogos sąnarių ir liaukų mankšta bei meditacija pradėję dieną, pamiršite kasdienius rūpesčius, pailsėsite ir pasikrausite energija visai savaitei (apie pirtelę: https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas)!


*******

VEIKLARAŠTIS

Šeštadienis (Vas. 04):

* 10 val. renkamės Labanoro Ščiūro rago stovėjimo aikštelėje.

https://www.google.lt/.../data=!4m5!3m4!1s0x0...

* 10-13 val. Žygis (8 km) Ščiūro ragu [pasiimkite termosiuką arbatos ir lengvų sumuštinių]

https://welovelithuania.com/sciuro-ragas/

* 13-14 val. kopimas į Labanoro apžvalgos bokštą

https://www.google.lt/.../data=!4m12!1m6!3m5!1s0x0...

* 14-15 val. Vykimas į Karališkių sodžių

https://www.google.lt/.../data=!3m1!4b1!4m5!3m4...

https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi

* 15-16 val. Suneštinė vegetariška vakarienė 

* 16-18 val. Poilsis, aukuras prie kaimo ąžuolo.

* 18-23 val. Sveikuoliškos ritualinės pirtelės procedūros

* 23-07 val. Nakvynė

Sekmadienis (Vas. 05):

* 07-08 val. Rytinė sąnarių ir liaukų mankšta, trumpa meditacija

* 08-09 val. Vegetariški pusryčiai


DĖMESIO:

1. Vietų skaičius ribotas iki 10 žm.

2. Pasiimkite neperšlampamą aprangą ir avalynę pagal oro sąlygas. Taip pat pasiimkite atsargines šiltas kojines, šlepetes ir (jei turite) savo miegmaišius bei lengvos užkandos žygio metu.

3. Kaip atvykti į Karališkių sodžių (DĖMESIO: nepasikkliaukite GPS, nevažiuokite per Laumėnus, žr. instrukcijas nuorodoje https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas/kaip-atvykti)

REGISTRACIJA:

Būtina išankstinė registracija (iki Vas 03) SMS tel. 862095101, el. p. tuotuesi@gmail.com arba per web formą (https://www.tuotuesi.lt/.../pirtinimas/registracija-pirtelei)

PADĖKA:

60eur/žm., o vaikams iki 13 m. nuolaida 50%. Registracija patvirtinama pervedus avansu 20eur (https://www.tuotuesi.lt/.../savanori%C5%A1ka-pad%C4%97ka)

PAPILDOMAI:

yra galimybė patirti ir subtilų viso kūno masažą, kurį galite iš anksto užsisakyti pas Kristiną (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/kiti/kristina)