Išvyka skirta aktyviam poilsiui laukinėje Gamtoje su sveikuoliška pirtele

2023 Balandžio 22 d. 10-22 val.

Labanoro girioje ir Karališkių kaime 

***VIETŲ DAR YRA***

Balandžio 22 d. (Šeštadienį) nuo 10 val. kas norite ir galite prašome junkitės išvykai laukinėje Gamtoje aplink Alnio ežerą, kartu aplankant ir padavimais garsėjantį - spėjama senosios baltų alkavietės - akmenį, o vakare atsipalaidavimui jūsų lauks kaimiška pirtelė su ritualinėmis sveikuoliškomis procedūromis labai sename Karališkių kaime (https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/pirtinimas)!

Bendras maršruto ilgis apie 11 km. Beveik 4 kilometrų ilgio Alnio ežeras Labanore yra hidrografinis draustinis (https://www.aparkai.lt/marsrutai/aplink-alnio-ezera). Aplink ežerą nėra nė vienos sodybos, jį supa statūs pušimis apaugę šlaitai, vietomis panašesni į parką nei į girią.

Aktyvaus poilsio išvykos metu ne tik pakeisite aplinką, atsijungsite nuo kasdienių problemų bei pabėgsite nuo ekranų, o patirsite sveiką fizinį krūvį, prasikvėpuosite grynu pušynų oru, išsimaudysite, atsistatysite ryšį su Žeme ir Kosmosu, pagerbsite mūsų protėvių palikimą, o vakare patirsite atpalaiduojančias vedamos sveikuoliškos pirtelės procedūras skirtas kūno ir proto pusiausvyrai. Beje, šis savaitgalis ypatingas – pirmosios pavasario žalumos paminėjimui visur vyks Jorės šventė! Tad bet kuriuo atveju linkiu išeiti į Gamtą  ir pasveikinti dygstančią augmeniją...

SUSITIKIMO VIETA:

9.45 val. prie Mindūnų maisto parduotuvės 55.2325681, 25.5662334 (https://goo.gl/maps/Fr9SALcdiNZZspFp9), o toliau važiuosime kartu link starto vietos.

MAISTAS:

suneštinis, o žygiui galima pasiimti lengvos užkandos ir termosiuką arbatos.

APRANGA:

tinkama žygiui Gamtoje pagal orus.

IŠANKSTINĖ REZERVACIJA: 862095101 (Darius), el. p. tuotuesi@gmail.com. Paskubėkite užsirezervuoti, nes pirtelėje tėra iki 10 vietų!

PADĖKA: už visą renginį (žygis+pirtelė) po 45€, o jei norėtumėte po pirties procedūrų ramiai pailsėti sename sodžiuje, tai nakvynė pirtelės palėpėje su pusryčiais papildomai po 10€. Mainams prašomas atlygis yra pagrinde už penkias valandas trunkantį sveikuolišką ritualinį pirtinimą, kur vyks aromaterapija, haloterapija, fitoterapija, vanojimas, kontrastinės procedūros, odos šveitimas ir maitinimas. Už žygį tik simboliškai po 5-10eur įskaičiuota toje sumoje. Jei norite dalyvauti, bet bendra suma Jums per didelė, tai galime asmeniškai susitarti dėl nuolaidos. 

KITOS NAUDINGOS NUORODOS:

https://www.facebook.com/groups/602687458266723 (kviečiu prisijungti į šią pirtinimosi Fb grupę, jei domina žygiai, renginiai, pirtelės ir pan.)

https://www.tuotuesi.lt/tuotuesi/%C5%BEygiai (išvykų ir žygių web psl.)

Jeigu sudomino, tai prašome pasidalinkite su savo draugais!