Kristina (masažai)

Malonė prisiliesti prie žmogaus, per fizinį kūną prie visos begalinės esybės. Fiziniam kūnui gera jauku malonu jausti Žemę gulint ant jos ar basom pėdom, malonu glostyti murkiančios katės švelnų kailį ar jausti prisilietimus eglių, pušų spyglių,tai natūrali prigimtinė būties masažų magija...Kartais man atrodo tarsi savotiška magija ima tekėti ir mano rankomis - jos kartais virsta švelniais katės prisiglaudimais. Kartais tarsi spygliuočių įdūrimais. Kartais sūkuriais, tirpdančiais įtampas visuose žmogaus būties sluoksniuose ir atveriančiais savotiškas duris patyrimui dar subtilesnės anapus žodžių tvyrančios tikrovės.

Masažuoju kaskart pagal pajautimą žmogaus, rankoms mano atsidavusio.

Masažai anapus žodžių, visada nenuspėjami, nuolankūs būties tėkmei.


Praktikuoju masažus apie 10-12 metų, masažuoju draugus, draugų draugus, pažįstamus ir nelabai, visus, kuriems to reikia dėl sveikatos problemų ar tiesiog kūnui norisi savotiškos atgaivos.

Mokiausi iš per gyvenimą sutiktų meistrų, paties gyvenimo meistrų kurie gebėjo perteikti tiesiogiai "iš žmogaus žmogui", o aš gebėjau perimti žinias. Ir tebesimokau kaskart su kiekvienu, kurį masažuoju. Visa aprėpianti būtis yra mano žinių ir gebėjimų šaltinis.

Masažai man - įdomumas, aistra, malonumas ir saviraiška, atsidavimas pasauliui.

Esu dėkinga visam begaliniam mūsų visų pasireiškimui ...


Už valandos trukmės, pvz., viso kūno masažą prašau padėkos bent 20eur, tačiau piniginė padėka lai būna pagal Jūsų pajautimą!


********

P.S.

Kitas Kristinos hobis - asmeninių mandalų piešimas., žr. plačiau Klajoklio maratonas Karališkėse ir Joninių šventė 2021 06 23 24 - YouTube [17:34-18:57 ]

Kristinos tel. +370 692 59239VID_20220203_202701.mp4